• Knižná burza!

• Milí rodičia a žiaci,

dovoľujeme si Vás informovať, že v dňoch od 18.3. do 22.3.2014 bude na našej škole prebiehať burza kníh (knihy pre deti vo veku od 6 - 15 rokov). Žiaci môžu priniesť v priebehu budúceho týždňa knihy, ktoré sú v zachovalom stave do zborovne 1. stupňa. Následne v piatok 22.3.2014 sa budú na 1. poschodí ZŠ počas desiatovej a veľkej prestávky predávať tieto knihy v cene 1 euro za kus. Výťažok peňazí použijeme na kúpu nových kníh do našej školskej knižnice. Tešíme sa na všetky  zaujímavé knihy:).

• Získali sme!

• Milí žiaci a rodičia. Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu, ktorú ste prejavili našej škole a podporili ste nás v grantovej výzve nadácie Tesco s názvom Vy rozhodujete, my pomáhame! V hlasovaní sme dosiahli veľmi pekné 3. miesto a vyhrali sme 300Eur na pomôcky, ktoré zakúpime pre Hejného matematiku.Ďakujeme !!!