• Zimný príbeh - divadielko ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zimný príbeh - divadielko ŠKD.

K zimným radovánkam detí v minulosti patrilo okrem kopy snehu veľa ľudových tradícií, ktoré vám priblížia naši kamaráti. Spolu sa vyberieme pozrieť aj tie zvieratká v lese, ktoré prerušili zimný spánok a hľadajú si niečo pod zub. A čo všetko sa skrýva pod tým mäkkým páperím - objavíme spoločne.

• Veľká výzva k radosti

• Milí rodičia a milí žiaci!

V najbližších 2 týždňoch čaká žiakov 1.stupňa Veľká výzva ku 3 úlohám, ktoré budú nielen o obliekaní, ale najmä o rozdávaní radosti a všímaní si dobrých vlastností u druhých.

Čo nás presne čaká:

29.1. Deň sukní a kravát

1.2. Pyžamový deň

9.2. Rozprávkový deň

Cieľom týchto dní je rozdávať radosť, lebo RADOSŤ ROZDÁVANÍM RASTIE a my chceme ukázať našim žiakom ako byť veselými aj pri školských povinostiach a spoločne ísť po ceste ku svätosti.

Viac informácií povedia žiakom triedne pani učiteľky.