• PRIJÍMACIE SKÚŠKY - ZÁKLADNÁ UMELECKÁ ŠKOLA

• Srdečne vás pozývame na

PRIJÍMACIE SKÚŠKY

v hudobnom, výtvarnom, tanečnom a literárno-dramatickom odbore Základnej umeleckej školy Osloboditeľská 27, BA na školský rok 2023/2024. Termín konania prijímacích skúšok na pracovisku Spojenej školy sv. Uršule je nasledovný:

SŠ sv. Uršule, (2. poschodie, vľavo)
            7. 6. 2023 (streda) a 15. 6. 2023 (Štvrtok)
            od 14:00 hod. do 17:30 hod.

Záujemcovia o štúdium sa dostavia na prijímacie skúšky (spolu s rodičom alebo zákonným zástupcom pokiaľ nedovŕšili vek 18 rokov), v ľubovoľnom čase vyššie zverejneného časového harmonogramu. Prihlášku na štúdium je možné vyplniť vopred na webstránke www.izus.sk.

Bližšie informácie na stránke umeleckej školy www.szusba.sk

• Deň Zeme

• Dňa 24.4.2023 si žiaci 6.A pripravili pohybové a poučné aktivity pre žiakov prvého a druhého ročníka, ktorí si v malých skupinkách vyskúšali triediť odpad, čistiť les, prírodnú kimovku, tvorenie z odpadu a prenášanie vody. Počas tohoto dňa mali byť žiaci a študenti našej školy oblečení vo farbách zeme, aby sme si pripomenuli, že Zem máme iba jednu a musíme sa o ňu starať.

FOTOGALĚRIA

• 4.A učí 2.B

• Dňa 12.5.2023 si žiaci 4. A pripravili a vyrobili zaujímavé pracovné listy pre žiakov 2. B. Každý žiak zo 4. B sa venoval individuálne žiakovi z 2. B a pomáhal mu a usmerňoval pri vypracovávaní pracovného listu. Žiaci sa tak ponorili do role učiteľov a veľmi sa im táto pozícia páčila, veď posúďte sami podľa fotiek

• NRSR - exkurzia 2. A