• Triedny aktív s konzultáciami

• Milí rodičia,

pozývame Vás na triedne aktívy s konzultáciami,

ktoré sa uskutočnia

v pondelok 06.júna 2022.

Začiatok triedneho aktívu je v kmeňovej učebni:

1. stupeň od 16:30 h. do 18:30 h.

2. stupeň od 17:00 h. do 19:00 h.

V snahe  šetriť a efektívne narábať s Vaším časom Vás prosíme, aby ste sa na konzultáciu zapísali        do časového harmonogramu, ktorý bude zverejnený vo Vašom edupage konte od 1.6.2022 od 8:00h.

Tešíme sa na Vás!

• Deň Európy

• Dňa 9. mája sme spolu oslávili symbolické narodeniny Európy. Pri tejto príležitosti sa konalo v Starej tržnici podujatie s názvom Deň Európy. Okrem pestrého celodenného programu ste tam mohli vidieť prezentáciu krajín Európy. V mnohých stánkoch boli súťaže o rôznorodé ceny. Kto tam prišiel, neoľutoval. Nielenže sme niečo dostali, ale sme sa aj naučili veľa nových vecí. Snáď sa tam pozrieme aj o rok.

• Deň Zeme

• Pri príležitosti Dňa Zeme 22.4.2022 sa uskutočnila výtvarná súťaž. Do školského kola súťaže sa zapojili žiaci 1. a 2. stupňa ZŠ. Keďže bolo veľa nádherných prác a výber bol naozaj ťažký, tak viacero výkresov bolo ocenených.
            1. stupeň ZŠ
            1. Zojka, Dorotka
            2. Miška, Matyáš
            3. Mária, Lukas

2. stupeň ZŠ

1. Sarah

2. Ester, Greta

3. Natália

Za ceny ďakujeme Podtatranskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti a Ministerstvu životného prostredia.