• Organizácia vyučovania 22.12.2023

• Milí rodičia!

V piatok, 22.decembra 2023, bude skrátené vyučovanie.

1. – 2.ročník končí vyučovanie o 11:45 h. Obed: 12:00h.

3. – 4.ročník končí vyučovanie o 12:30 hod. obedom.

Žiaci II.stupňa končia vyučovanie 4.vyučovacou hodinou. Po nej idú na obed.

ŠKD v tento deň končí o 16:00 hod.

Prajeme Vám požehnané vianočné sviatky!

• Exkurzia - NRSR

• Dňa 5.12. sa žiaci 2.B zúčastnili exkurzie Národnej rady Slovenskej republiky. Žiaci sa zaujímavým spôsobom dozvedeli rôzne fakty o našej republike a navštívili aj rokovaciu sálu NRSR. FOTO

• Požehnanie adventných vencov

• Každý rok v škole začíname Advent požehnávaním adventných vencov. Tento školský rok sme požehnali adventný veniec v školskej kaplnke pri školskej sv. omši a potom sme sa presunuli k školskému rozhlasu do kancelárie našich zástupkýň a don Milan Janák, SDB sa pomodlil modlitbu požehnania nad adventným vencom pre celú školu a požehnal adventný veniec v kancelárii. Po modlitbe sme navštívili každú triedu v škole a spolu s učiteľmi a žiakmi sme požehnali adventný veniec v každej triede.

Bol to čas modlitby pre nás všetkých,  kedy si každý z nás mohol uvedomiť začiatok nového cirkevného roka a zároveň nás don Milan vyzval k tomu, aby prvá zapálená svieca sa rozžiarila nie len na adventnom venci, ale aj v našom srdci, aby sme sa tak mohli lepšie pripraviť na slávenie Vianoc.

FOTOGALÉRIA

• Po stopách staromeštianskych povestí

• Dňa 30.11. 2022 sa zúčastnila ŠKD - 3. B prehliadky centrom Starého Mesta "Po stopách staromeštianskych povestí". Deti spoznávali zákutia Starého Mesta a dozvedali sa povesti, ktoré sa viažu k niektorým historickým budovám alebo iným pamiatkam. FOTO