• OBN - Objavujeme históriu a súčasnosť Bratislavy

• V stredu 23.3. 2022 sme sa spolu so žiakmi šiesteho ročníka vybrali objavovať históriu a súčasnosť Bratislavy. Spravili sme si prechádzku centrom hlavného mesta a zastavili sme sa na nábreží Dunaja. Šiesti vybraní žiaci porozprávali svojej skupine o histórii Bratislavy. Skupinky vypracovali spoločne pracovné listy na základe zapamätaných informácií. Spoločne sme na starom modeli Bratislavy pohľadali budovu našej školy a vybrali sme sa späť do školy.

• Svetový deň vody

• Pri príležitosti Svetového dňa vody 22.3.2022 sa uskutočnila výtvarná súťaž s témou Deň vody - voda okolo nás. Do školského kola súťaže sa zapojili deti z MŠ a žiaci 1. stupňa ZŠ. Keďže bolo veľa nádherných prác a výber bol naozaj ťažký, tak viacero výkresov bolo ocenených.

1. Anička, Danielko
            2. Idka, Klára, Alžbetka
            3. Maruška, Deborka

1. Alicka, Maxo

2. Julka

3. Anička

Podtatranskej vodárenskej prevádzkovej spoločnosti ďakujeme za ceny.

FOTKY