• Týždeň radosti na 1.stupni ZŠ 6.-10.2.2023

• Milí rodičia a milí žiaci!

V týždni od 6.februára do 10.februára 2023 nás čaká netradičný týždeň plný fantázie, priateľstva, nevzdávania sa, snívania ...

Čo nás presne čaká:

PONDELOK - farebný deň (ako jedno spoločenstvo sa dohodneme aká farba je tá naj)

UTOROK - čím budem keď budem veľký/á (oblečiem sa podľa svojho vysnívaného povolania)

STREDA - deň sukní a kravát (oblečiem si to najlepšie čo mám)

ŠTVRTOK - snívam si snívam (oblečiem si pyžamo)

PIATOK - rozprávky a hrdinovia (oblečiem sa ako rozprávková postavička alebo môj hrdina)

Bude to týždeň radosti, lebo ... RADOSŤ ROZDÁVANÍM RASTIE a my chceme ukázať našim žiakom ako byť veselými aj pri školských povinostiach a spoločne ísť po ceste ku svätosti.

Viac informácií povedia žiakom triedne pani učiteľky.

• Veľkí malým

• Aj takto sa dá nazvať zaujímavé poobedie v piatok 27.1. v školskom klube, kedy dievčatá štvrtáčky prišli svojim malým kamarátom prvákom, druhákom a tretiakom prečítať pútavý životopis sv. Angely. FOTO

• Šaliansky Maťko - okresné kolo 18.1.2023

• Tento chlapec som ja, Šaliansky Maťko.

Rok sa s rokom stretol a ja som opäť mohol privítať vo Vašej škole Vás, milé deti. Teším sa, že medzi Vami, staromestskými deťmi, som čoraz obľúbenejší. Tento rok Vás prišlo dvadsaťdva.

Som veľmi rád, že ste v silnej konkurencii obstáli a pre Vašu základnú školu vybojovali v III. kategórii 3. miesto (David zo 7.A) a v I. kategórii ste získali cenu poroty (Pavlínka z 3.A).

Srdečne gratulujem a teším sa na stretnutie s Vami o rok.

Váš Maťko