• Školský dvor:

multifunkčné ihrisko využívajú žiaci základnej školy, gymnázia a aj škôlkari na športové aktivity, hodiny telesnej výchovy a popoludňajšiu činnosť v ŠKD

Trieda v materskej škôlke:

Trieda s interaktívnou tabuľou, ktorú využívajú deti z MŠ a je zároveň triedou pre predškolákov.

Chodba so skrinkami v MŠ:

V týchto priestoroch sa prezliekajú deti z MŠ a zároveň si tu môžu odložiť do svojej skrinky.

Učebňa biológie:

Odborná učebňa pre žiakov II. stupňa. Jednotlivé predmety sa pre žiakov II. stupňa vyučujú v odborných učebniach.

Trieda I. stupňa ZŠ:

Trieda 1.B je jednou z tried, v ktorých sa učia žiaci I. stupňa, tzv. kmeňová trieda.

Telocvičňa:

Vyučuje sa tu telesná výchova pre žiakov základnej školy, gymnázia a tiež pre škôlkarov. V poobedných hodinách sa tu konajú krúžky. Zároveň je k dispozícii k prenajatiu aj pre verejnosť po dohode s vedením školy.

Kaplnka:

Slúžia sa tu sv. omše každý piatok pre žiakov, rodičov a zamestnancov, žiaci sem môžu prichádzať počas prestávok alebo vrámci vyučovania. Deti zo škôlky tu mávajú sv. omše.

Jedáleň:

Žiaci majú možnosť sa prihlásiť na obedy v školskej jedálni.