• Školské psychologičky

• Školská psychologička pre ZŠ a MŠ:

Mgr. Kamila DUDÁŠOVÁ

Kde ma nájdete:             2. poschodie vpravo, číslo dverí B302 (kancelária ŠPT)
          kamila.dudášová@ursula.sk
          Telefón:                             0911 88 66 95
          Konzultačné hodiny:      pondelok:  14.00 – 16.00 rodičia
                                                       streda:  10.00 – 12.00 pedagógovia
          Stretnutie si, prosím, vždy dohodnite vopred mailom alebo telefonicky. V prípade potreby si vieme termín dohodnúť individuálne.

Som k dispozícii deťom, učiteľom a rodičom zo základnej školy a materskej školy. Pomáham s adaptáciou detí a pri riešení vzťahových, konfliktných a iných náročných situácií. Podieľam sa na riešení špecifických potrieb žiakov v oblasti správania, podľa potreby pritom spolupracujem s rodičmi a/alebo učiteľmi.
          Pracujem s deťmi individuálne aj skupinovo, podieľam sa na budovaní triednej klímy a zdravých vzťahov medzi deťmi. Poskytujem poradenstvo učiteľom aj rodičom v oblastiach súvisiacich so školou.
          Pri práci sa riadim dokumentom Asociácie školskej psychológie
          Etika práce školského psychológa. Psychologická starostlivosť nezahŕňa komplexnú diagnostiku ani dlhodobú terapiu. Pri poskytovaní poradenstva zachovávam dôvernosť informácií poskytnutých žiakmi, učiteľmi aj zákonnými zástupcami. Pravidelne s deťmi pracujem len na základe súhlasu rodiča/zákonného zástupcu.

Školská psychologička pre gymnázium:

Mgr. Marta GAŠPARÍKOVÁ, PhD.

Kde ma nájdete:             Na 2. poschodí, trakt A, č. dverí 21.
          marta.gasparikova@ursula.sk
          Telefón:                             0948 06 36 36
          Konzultačné hodiny:      pondelok: 8.00 – 15.30
                                                       utorok: 8.00 – 15.30

Rodičia:
          Nájdete ma tu v čase konzultačných hodín, prípadne sa v určené dni môžeme dohodnúť aj na čase mimo konzultačných hodín. Dohodnúť sa na vhodnom čase môžeme prostredníctvom emailu alebo telefonicky (sekretariát školy).

Učitelia:
          Kedykoľvek v uvedených dňoch počas konzultačných hodín.

Žiaci:
          Môžeš prísť kedykoľvek cez prestávku alebo po vyučovaní. Ak ti tieto dni z nejakého dôvodu nevyhovujú, určite sa dohodneme aj na inom čase.

S deťmi pracujem len s písomným súhlasom rodiča, prípadne zákonného zástupcu.