• Základný korčuliarsky kurz

• 17.03.2019 12:01
          • Ponuka korčuľovania pre deti z ŠKD
          •            Korčuľovanie je nielen základom pre dva najpopulárnejšie zimné športy – hokej a krasokorčuľovanie, ale aj jednou zo základných lokomócií, ktoré by deti mali zvládnuť v rannom detstve. Preto aj v tomto školskom roku naša škola organizuje korčuliarsky kurz. Možnosť získať základné korčuliarske zručnosti majú žiaci prvého stupňa. Jedným z hlavných prostriedkov pri formovaní zdravého telesného rozvoja detí je predsa pohyb.

V termíne od 26.11.2018 do 4.11.2018 , každý deň v čase od cca13.30h do 16h namiesto telocvične sa deti v sprievode vychovávateľky odvezú autobusom na klzisko v OC Avione BA. Tu si pod vedením trénerov hravou formou osvojujú základy korčuľovania. Tí, ktorí sa s korčuľami už kamarátia si svoje zručnosti zdokonaľujú. A že to všetci zvládnu výborne, dokážu na záver kurzu v rôznych súťažiach spolu s pani vychovávateľkou , rodičmi aj starými rodičmi. A verte, bude nám veselo...:-)

V najbližšej dobe, rodičia budú mať  informácie ako svoje dieťa  budú môcť prihlásiť na korčuliarsky kurz