• 21. marca sa uskutočnilo dekanátne kolo biblickej olympiády.

Cieľom tejto súťaže je priviesť žiakov a študentov k častejšiemu čítaniu Svätého písma a k  hlbšiemu pochopeniu Božieho slova.

Našu spojenú školu reprezentovali dve družstvá.  Dominika, Lily a Margaréta  z 9. A reprezentovali  základnú školu,  Zuzka, Ema a Laura z kvarty gymnázium.

O víťazstvo sa bojovalo  v piatich kolách. Výsledky boli tesné a našim dievčatám sa napriek tomu nepodarilo prebojovať na víťazné miesta. Aj napriek tomu  však nestratili dobrú náladu a úsmev na tvári.

Dievčatám  ďakujeme za účasť a snahu, ktorú vynaložili  pri príprave a tešíme sa na budúcoročnú biblickú olympiádu.

• 28. apríla 2024 začínajú VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY!

Posledný deň vyučovania pred prázdninami je streda 27. marca 2024.

Veľkonočné prázdniny trvajú od 28.03. do 02.04.2024.

Začiatok vyučovania po prázdninách je v stredu 03. apríla 2024.

Všetkým žiakom a ich rodinám prajeme požehnaný čas veľkonočných sviatkov!

• Milí rodičia predškolákov!

Pozývame Vás a Vaše dieťa na zápis do 1. ročníka ZŠ,

ktorý sa uskutoční v 2.krokoch:

25. marca - 9.apríla 2024 podaním elektronickej prihlášky

10. - 12.apríla 2024 osobným zápisom dieťaťa

(len pre tých, ktorí vyplnili elektronickú prihlášku)

Viac informácií nájdete TU.

• Knižná burza!

• Milí rodičia a žiaci,

dovoľujeme si Vás informovať, že v dňoch od 18.3. do 22.3.2014 bude na našej škole prebiehať burza kníh (knihy pre deti vo veku od 6 - 15 rokov). Žiaci môžu priniesť v priebehu budúceho týždňa knihy, ktoré sú v zachovalom stave do zborovne 1. stupňa. Následne v piatok 22.3.2014 sa budú na 1. poschodí ZŠ počas desiatovej a veľkej prestávky predávať tieto knihy v cene 1 euro za kus. Výťažok peňazí použijeme na kúpu nových kníh do našej školskej knižnice. Tešíme sa na všetky  zaujímavé knihy:).

• Získali sme!

• Milí žiaci a rodičia. Veľmi pekne Vám ďakujeme za podporu, ktorú ste prejavili našej škole a podporili ste nás v grantovej výzve nadácie Tesco s názvom Vy rozhodujete, my pomáhame! V hlasovaní sme dosiahli veľmi pekné 3. miesto a vyhrali sme 300Eur na pomôcky, ktoré zakúpime pre Hejného matematiku.Ďakujeme !!!

• Deň otvorených dverí 21.3.2024

• Milí rodičia!

Všetkých Vás srdečne pozývame na Deň otvorených dverí na našej škole. Môžete sa prísť pozrieť na otvorené hodiny v prvých ročníkoch podľa rozpisu nižšie. Poobede sa možete prísť na stretnutie rodičov s vedením školy, kde po krátkej prezentácii bude vytvorený priestor na Vaše otázky. Samozrejme si môžete pozrieť aj priestory našej školy.

Program:

8:55 - 9:40     otvorená hodina v 1. ročníku

9:55 - 10:40   otvorená hodina v 1. ročníku

16:00              stretnutie s rodičmi - Vy sa pýtate a my odpovedáme

Vstup na otvorené hodiny je len pre rodičov.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

• 4. marca 2024 začínajú JARNÉ PRÁZDNINY!

Posledný deň vyučovania pred prázdninami je piatok 1. marca 2024.

Jarné prázdniny trvajú od 04.03. do 08.03.2024.

Začiatok vyučovania po prázdninách je v pondelok 11. marca 2024.

Všetkým žiakom a ich rodinám prajeme požehnaný čas prázdnin!

• Legoáni

• Naši šikovní žiaci: Žofka (5.A), Marínka (5.A), Milko (3.B), Jurko (3.B), Samko (3.B), sa zúčastnili projektu, kde postavili zaujímavého lego robota. Legoáni (názov ich tímu) museli absolvovať niekoľko spoločných stretnutí. Chcelo to veľa kreativity, trpezlivosti, spolupráce a nadšenia pre danú vec. Za pomoci dospelého (p. Jediného) to išlo výborne.

Sme vďační, akých kreatívnych žiakov máme.

• Zimný príbeh - divadielko ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Zimný príbeh - divadielko ŠKD.

K zimným radovánkam detí v minulosti patrilo okrem kopy snehu veľa ľudových tradícií, ktoré vám priblížia naši kamaráti. Spolu sa vyberieme pozrieť aj tie zvieratká v lese, ktoré prerušili zimný spánok a hľadajú si niečo pod zub. A čo všetko sa skrýva pod tým mäkkým páperím - objavíme spoločne.