• Farebne a hravo - 4. A a 4. B - ŠKD

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Farebne a hravo - 4. A a 4. B - ŠKD.

Farebne a hravo v Nedbalke,

na úvod sme sa zoznámili s tým, čo sa v galérii nachádza a ako to tam funguje. Zistili sme že farbami a maľbou môžeme vyjadriť rôzne pocity, no všimli sme si, že na každého z nás môžu farby pôsobiť inak. Na záver sme si vytvorili vlastný farebný výtvor. Ďakujeme pani vychovávateľkám, že prežili spolu so štvrtákmi takéto pekné popoludnie.

• Knižná burza!

• Milí rodičia a žiaci,

veľmi pekne Vám ďakujeme za vašu štedrosť pri darovaní aj kúpe kníh.
            Na knižnicu sa vyzbieralo 200 Eur. Už sa všetci tešíme na nové knihy.

• 21. marca sa uskutočnilo dekanátne kolo biblickej olympiády.

Cieľom tejto súťaže je priviesť žiakov a študentov k častejšiemu čítaniu Svätého písma a k  hlbšiemu pochopeniu Božieho slova.

Našu spojenú školu reprezentovali dve družstvá.  Dominika, Lily a Margaréta  z 9. A reprezentovali  základnú školu,  Zuzka, Ema a Laura z kvarty gymnázium.

O víťazstvo sa bojovalo  v piatich kolách. Výsledky boli tesné a našim dievčatám sa napriek tomu nepodarilo prebojovať na víťazné miesta. Aj napriek tomu  však nestratili dobrú náladu a úsmev na tvári.

Dievčatám  ďakujeme za účasť a snahu, ktorú vynaložili  pri príprave a tešíme sa na budúcoročnú biblickú olympiádu.

• 28. apríla 2024 začínajú VEĽKONOČNÉ PRÁZDNINY!

Posledný deň vyučovania pred prázdninami je streda 27. marca 2024.

Veľkonočné prázdniny trvajú od 28.03. do 02.04.2024.

Začiatok vyučovania po prázdninách je v stredu 03. apríla 2024.

Všetkým žiakom a ich rodinám prajeme požehnaný čas veľkonočných sviatkov!

• Milí rodičia predškolákov!

Pozývame Vás a Vaše dieťa na zápis do 1. ročníka ZŠ,

ktorý sa uskutoční v 2.krokoch:

25. marca - 9.apríla 2024 podaním elektronickej prihlášky

10. - 12.apríla 2024 osobným zápisom dieťaťa

(len pre tých, ktorí vyplnili elektronickú prihlášku)

Viac informácií nájdete TU.